warsztaty z szycia dla przedszkolaków, poszukuję

warsztaty z szycia dla przedszkolaków, poszukuję

Wiecie może gdzie będę mogła realizować własne projekty, na szycie zabawek?

Buła

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, iż kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, iż moja córka tak niezwykle polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

audi80

Posty: 15

 
Jest sporo stron, jakie proponują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Dyduchrr

Posty: 5

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był niezwykle zaspokojony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Worms

Posty: 9

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, bowiem sporo dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

Anno Domini

Posty: 9

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

alibali

Posty: 5

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Black_Riot

Posty: 15

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

pawel253

Posty: 9

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

mew soncz7777

Posty: 14