fryzjer olsztyn grunwaldzka, znacie ?

fryzjer olsztyn grunwaldzka, znacie ?

Widziałam ostatnio balayage w Internecie i bardzo mi się spodobał. Salony fryzur w Olsztynie świadczą takie usługi?

Michałek

Posty: 1

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, iż chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

Jasio234

Posty: 12

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, że ponownie się tam udam. Byłem wówczas bardzo zadowolony.

Joe

Posty: 21

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezmiernie miły personel, który określiłabym jednym słowem – wykwalifikowany. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

Gumis

Posty: 3

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

PiSi

Posty: 7

 
Najlepszy fryzjer w Olsztynie to zdecydowanie: http://www.anna.olsztyn.pl. Od drzwi powitała mnie obsługa, która zaopiekowała się mną do czasu opuszczenia budynku. Siedząc na fotelu nie miałam żadnych obaw – od początku czułam pewną rękę podczas strzyżenia, a efekt tylko potwierdził moją intuicję.

deksta84

Posty: 6

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

Jasieczek23

Posty: 4

 
Świetne stylizacje wykonuje fryzjer w Olsztynie przy Kortowej. Zgłosiłam się tam po uczesanie na ślub. Kiedy stanęłam wreszcie w lustrze, to oniemiałam z wrażenia. Do dzisiaj czasem wracam do zdjęć z tamtego dnia, bo uważam, że prezentowałam się niezwykle atrakcyjnie.

codePerformance

Posty: 12

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, ale rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

Ciapek

Posty: 2

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezwykle wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, niemniej jednak nie żałuję tego, że wówczas spróbowałem.

hertinho

Posty: 7