kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa bardzo na bieganie?

Gucio

Posty: 1

 
Powiem Ci, iż kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

englandrm

Posty: 4

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

dzannne

Posty: 6

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Zatem na mnóstwo stronach możesz odnaleźć dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać porządne tętno.

urszulka

Posty: 16

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

amrmas22

Posty: 6

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niesłychanie dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

benia

Posty: 6

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niesłychanie wiele informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

Yuri20

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Acclaim

Posty: 14

 
Kalkulator BMI pomoże Ci zbadać, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wówczas trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Michałek

Posty: 6

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Jarko445

Posty: 4