instruktor samoobrony, polecicie ?

instruktor samoobrony, polecicie ?

Czy należałoby zapisywać się na kurs samoobrony? Nauczą tam czegoś czy tylko się zalicza godziny i nic więcej z tego nie ma?

Madzia

Posty: 2

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony pozyskać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

syrena88

Posty: 18

 
Jeżeli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niesłychanie dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeżeli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Sarenka

Posty: 15

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

misuuuop

Posty: 3

 
Bez problemów można odszukać kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, wobec tego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Jarko445

Posty: 6

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

mniszek5

Posty: 9

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

brzoza77

Posty: 21

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bowiem wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

jumju

Posty: 9

 
Jest dużo kursów samoobrony, niemniej jednak osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niezwykle dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego należałoby z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

aliotos

Posty: 4

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

dziubbek56

Posty: 5