Mp3 za darmo, poszukuję !!!

Mp3 za darmo, poszukuję !!!

Witam, skąd można ściągnąć darmowe mp3. Nie chodzi mi o jakieś programy itd. ale o jakąś ciekawą stronę, polecacie coś?

Marko

Posty: 10

 
Marudzicie i narzekacie. A jeżeli chodzi o tę stronę, to ja też ją polecam i sama jestem niezmiernie z niej zadowolona. Też nie sądziłam, iż na darmowej stronie raczej nie będzie porządnych mp3 na telefon, ale okazało się w przeciwnym wypadku , polecam:)

y01234

Posty: 9

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic trudnego i może trzeba się trochę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie rzeczywiście idzie znaleźć do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Ale w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

messi10

Posty: 18

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

Uroczy Boys

Posty: 18

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, że nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

CAUCHETWERE

Posty: 23

 
Hej, pomogliście mi bardzo:) Niesłychanie dzięki. Bo nie miałam okazji odnaleźć tak fajnego miejsca z muzyką. Jak dla mnie jest wystarczający, pościągałam sobie mp3 za darmo takie jak chciałam i jestem happy:)

Złoty

Posty: 20

 
To bardzo ciekawa stronka, gdzie są darmowe mp3 http://www.thebestmp3.pl. Można ściągać do woli na telefon i komputer zupełnie za darmo bez żadnych zobowiązań. Tak jak lubimy!!!

Dziadek

Posty: 33

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu głównie przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów oczywiście nie należy:)

orange777

Posty: 10

 
Jak się czyta dokładnie, to raczej niemożliwe jest żeby cię oszukali i zabrali kasę za niby darmowe mp3. Trzeba po prostu przede wszystkim przeczytać regulamin, tam wszystko jest zawsze uwzględnione. Jak nie jestem pewien stronki, to zawsze czytam choć do przyjemności czytanie regulaminów bez wątpienia nie należy:)

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Lecz jest w necie troszkę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na jakich można odszukać dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

TomekK

Posty: 18