Jak szybko zrobić zmianę vhs na dvd?

Jak szybko zrobić zmianę vhs na dvd?

Cześć.

Czy ktoś z was zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd? Nie wiem czy można to samemu zrobić czy trzeba szukać specjalnej firmy.

Ticket2Hell

Posty: 33

 
Cześć. No niestety mało kogo stać na tak drogie prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi ale bardzo oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

Budowlaniec

Posty: 29

 
Witam. no to masz kłopot którego nie ma. Wystarczy iż udasz się do punktu w którym zajmują się takimi czynnościami jak przetwarzanie filmów formatu vhs na dvd i dzięki temu nie tylko twoje dziecko lecz jego dzieci a twoje wnuki z pewnością ponownie po latach wrócą do tego filmu.

multikrzych

Posty: 24

 
Witam. no to masz problem którego nie ma. Wystarczy że udasz się do punktu w którym zajmują się takimi czynnościami jak przetwarzanie filmów formatu vhs na dvd i dzięki temu nie tylko twoje dziecko ale jego dzieci a twoje wnuki z pewnością znów po latach wrócą do tego filmu.

bigstarr

Posty: 28

 
Witam.

Dzięki bardzo za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Kruk

Posty: 25

 
Cześć. Dzięki za pomoc. Szukałam długo i tych najbardziej rzetelnych i kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Problem z prezentem mam z głowy.

Mogę spać spokojnie czekając na mój film.

moccc45

Posty: 33

 
Dzień dobry.
nie ma oczywiście lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

ZaNK3R

Posty: 25