wycena firmy, gdzie szukać ?

wycena firmy, gdzie szukać ?

Jeśli wiecie gdzie mieści się biuro aktuarialne, które zajmuje się szeroką pojętą wyceną firm to dajcie mi znać.

ChosenOne

Posty: 1

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i naprawdę bardzo rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, ale najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod uwagę, czyli była wykonana zgodnie z przepisami, jakie u nas obowiązują.

Boss

Posty: 15

 
Wybór biura, które ma przyjechać i zająć się wyceną jest bardzo istotny. Jeśli będą to osoby, które mają uprawnienia, ale i wiedzę to wtedy przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno bardzo zależeć.

Justynka45

Posty: 16

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa wykonać samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

Serduszko4

Posty: 5

 
Mnie wycenę aktuarialną wykonało to biuro https://attuario.pl i jestem bardzo zadowolony. Wszystko poszło dokładnie tak jak się spodziewałem, czyli profesjonalnie.

Dooog

Posty: 3

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to fachowo. Nie ma tutaj miejsca na swoje wykonywanie wyceny firmy.

Sohinyh

Posty: 2

 
Dzisiaj, jeżeli są trudne zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wówczas mamy jedno obowiązek do wykonania mniej.

Czarek

Posty: 9

 
Gigantyczne firmy potrzebują wykonać wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich kłopotów nie ma. Jeśli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w profesjonalny sposób. Wówczas wiemy, iż to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im obowiązek.

waclawk6

Posty: 2

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za niesłychanie jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

Dziadek

Posty: 9